Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u9114838/basolperde.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u9114838/basolperde.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u9114838/basolperde.com/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Başol Perde zebra perde stor perde cam balkon perde şişli perde perde tamiri | BEŞİKTAŞ PERDE MODELLERİ

0 212 213 66 75 info@basolperde.com

BEŞİKTAŞ PERDE MODELLERİ

Başol perde olarak BEŞİKTAŞ perde modellerinde iddialıyız. BEŞİKTAŞde siz değerli müşterilerimizin evlerine kadar gelerek perde modellerini sunmaktayız. Şişlide isteğe bağlı olarak Zebra Perde, Stor Perde, Cam Balkon Perde, Perde Tamiri, Korniş Takılması ve birbirinden özel perde modelleriyle hizmet sunmaktayız.

BEŞİKTAŞ 2016 Perde Modelleri ve aksesuarlarını size sunuyoruz. “Perde evinizin süsüdür.” Tüm perde modelleri ve aksesuarları için lütfen arayınız. 0 212 213 66 75 veya info@basolperde.com mail adresimize mesajlarınızı iletebilirsiniz.

BEŞİKTAŞ ta 25 yılı aşkın bir süredir verdiğimiz hizmetlerden dolayı iddialıyız. BEŞİKTAŞ referansları için bizimle iletişime geçiniz.

BAŞOL PERDE

Yaşamın Doğasında Yol Almak Vardır…Kalitenin ve kaliteli hizmetin de başlangıç noktası budur…1982 yılında başlayan “Kaliteli Hizmet” serüveni,2001 yılında Başol Perde ‘nin katılımıyla daha da heyecan verici oldu.25 yıllık deneyim ve bilgi birikimi,üretimin her safhasındaki kaybolmayan heyecan ve kalite tutkusu… Bize güç veren bunların ötesinde duyduğunuz güven…Uzak hedeflerin,yıllar sonra yakalandığını ve her zaman daha da ileriye gidildiğini, vizyonun ve kalite standartlarının kurumsal çerçevede birleştirildiğini,tüm bunların ötesinde güven ve kalite duygusunun herşeyden üstün tutulduğunu görmenin keyfini yaşamak.

Farklı bakış açısıyla…Farklı olmanın tadına varmak…

Başol Perde de sistem serüveni devam ediyor.

perde perde tamiri zebra perde stor perde perde fiyatları kağıthane perde bşiktaş perde

MİSYONUMUZ

Ev, ofis, kurumsal iş yerleri, dernek vb. kuruluşlara sunduğu ürünlerle 1982 yılından bu yana perde sektöründe BAŞOL PERDE saygın yeriyle  hizmet vermektedir.

HEDEFLERİMİZ

Perde sektöründeki sürekli gelişmelere uyum sağlamayı hedefleyen Başol Perde, sizlere en güncel ürünleri sunmak için sürekli kendini geliştirmkete ve güncellemektedir.

VİZYONUMUZ

E-Ticaretin günümüzdeki öneminin yadsınmaz bir gerçek olduğunun farkında olan firmamız sadece İstanbulda değil tüm Türkiyeye ürünlerini ulaşmak için ilerleyen dönemlerde de çalışmalarını sürdüreektir.

DEĞERLERİMİZ

Samimiyet ve güven içerisinde çözümler sunan ve ürünlerinin arkasında sürekli destek ağıyla duran firmamızın müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuştur.

ETİKETLER:

perde modelleri, stor perde, stor perde modelleri, zebra perde, Zebra perde fiyatları, perde, perde fiyatları, tül perde,Tül perde fiyatları,Perde bakımı, perde tamiri, zebra perde modelleri, zebra stor perde,tül perde modelleri, jaluzi perde,perdeler ,Brillant perde, brillant perde servis, taç perde, fon perde,perde çeşitleri,salon perde modelleri, mutfak perdeleri,
mutfak perde modelleri,jaluzi perde,jaluzi perde fiyatları,stor perde fiyatları, store perde, zebra perde fiyatları, ip perde,cam balkon perde,
cam balkon perde fiyatları,sinema perdesi, sinema perde fiyatları
motorlu perde modelleri, motorlu perde, perde tamiri