Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u9114838/basolperde.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u9114838/basolperde.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u9114838/basolperde.com/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Başol Perde zebra perde stor perde cam balkon perde şişli perde perde tamiri | EYÜP PERDE MODELLERİ

0 212 213 66 75 info@basolperde.com

EYÜP PERDE MODELLERİ

Başol perde olarak EYÜP perde modellerinde iddialıyız. EYÜP de siz değerli müşterilerimizin evlerine kadar gelerek perde modellerini sunmaktayız.EYÜP de isteğe bağlı olarak Zebra Perde, Stor Perde, Cam Balkon Perde, Perde Tamiri, Korniş Takılması ve birbirinden özel perde modelleriyle hizmet sunmaktayız.

EYÜP 2016 Perde Modelleri ve aksesuarlarını size sunuyoruz. “Perde evinizin süsüdür.” Tüm perde modelleri ve aksesuarları için lütfen arayınız. 0 212 213 66 75 veya info@basolperde.com mail adresimize mesajlarınızı iletebilirsiniz.

EYÜP de 25 yılı aşkın bir süredir verdiğimiz hizmetlerden dolayı iddialıyız. Etiler referansları için bizimle iletişime geçiniz.

PERDE SEÇİMİNDE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

 

Ev dekorasyonu genellikle büyük bütçeli işler gibi görülür. Oysa stil ve zevk sahibi bir insan düşük bütçelerle de gayet şık mekanlar dekore edebilir.  Ve elbette ki herhangi bir mekana atmosfer katmanın ilk yollarından biri kullanılacak perdelerdir.

Perdeler işlevselliklerinin yanında mekanlara ruh veren en önemli dekoratif aksesuarlardandır. Bu yüzden perde seçerken  dekoratif kaygılar da göz önüne alınmalı ve seçimler birçok etken düşünülerek yapılmalıdır.

Bilindiği gibi yaşanılan mekanda kullanılan renkler ve ortamdaki ışık miktarı insanların psikolojisine direk etki eden unsurlardır. Bu nedenle perde seçimi gibi renge ve ışığa direk etki eden dekoratif ayarlamaların etkileri sadece  görsel zevkimize değil, ruh halimize de yansıyacaktır.

Doğru perde seçimi için dikkat edilecek ilk etken pencerelerin mekandaki konumları , büyüklükleri ve mekanın genişliğidir. Buna göre seçilecek perdeler, pencerelere göre mekanın ışığını istenilen şekilde ayarlayabilir olmalıdır.

Bundan sonra dikkat edilecek husus seçilecek perde türüdür. Klasik perde, keten perde, stor perde zebra perde gibi gerek kullanım kolaylığı açısından, gerekse de oluşturulmak istenen atmosfere uygun perde türü seçmek doğru ve şık dekorasyon gereksinimleri açısından elzemdir.

Elbette ki perde seçimindeki en önemli etkenlerden biri de mekanın büyülüğü ile duvar ve mobilya renkleridir. Mekanın ruhuna göre karşıt renklerle şık ve uyumlu bir kontrast oluşturulabileceği gibi geçişli renklerle gözü daha az yoran ve akışkan bir uyumda sağlanabilir.

Bir açıklığın önüne, görüşü veya ışığı engellemek veya bir şeyi gizlemek için gerilen her türlü örtüye perde denir. Perdeler zebra perde, stor perde, jaluzi perde gibi çeşitlere ayrılmaktadır. İhtiyaçlara göre değişik kullanım alanlarında motorlu otomatik perdelerde tercih edilebilmektedir. Perde temizliği önemlidir. Odalarmızda havadaki bakterilerin en çok bulunduğu ve tekrar havaya karıştığı objelerden en önemlisidir perde. Bu yüzden düzenli olarak temizlenmeli veya temizletilmelidir. İstanbul gibi büyük metropol şehirlerde genellikle havada bulunan bakteri oranı daha az gelişmiş illere oranla daha fazladır. Bu nedenle perde temizliği İstanbul gibi büyük şehirlerimizde ekstra önem arzetmektedir.

Özellikle jaluzi perde ve stor perde çeşitlerinde evde temizlik işlemi zor olduğu için profosyonel destek almak çevrenizdeki perdecilerden yardım istemek daha uygun olacaktır. Daha az zamanda daha etkili temizlik için profesyonel yardım almak en uygunudur.

Evimizin güzelleştiren perdelerimizin sağlığımız için tehdit oluşturmaması için temizliğine lütfen özen gösterelim.

ETİKETLER:

perde modelleri, stor perde, stor perde modelleri, zebra perde, Zebra perde fiyatları, perde, perde fiyatları, tül perde,Tül perde fiyatları,Perde bakımı, perde tamiri, zebra perde modelleri, zebra stor perde,tül perde modelleri, jaluzi perde,perdeler ,Brillant perde, brillant perde servis, taç perde, fon perde,perde çeşitleri,salon perde modelleri, mutfak perdeleri,
mutfak perde modelleri,jaluzi perde,jaluzi perde fiyatları,stor perde fiyatları, store perde, zebra perde fiyatları, ip perde,cam balkon perde,
cam balkon perde fiyatları,sinema perdesi, sinema perde fiyatları
motorlu perde modelleri, motorlu perde, perde tamiri