Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u9114838/basolperde.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2734

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u9114838/basolperde.com/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2738

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/u9114838/basolperde.com/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3679
Başol Perde zebra perde stor perde cam balkon perde şişli perde perde tamiri | Hakkımızda

0 212 213 66 75 info@basolperde.com

BAŞOL PERDE

Yaşamın Doğasında Yol Almak Vardır…Kalitenin ve kaliteli hizmetin de başlangıç noktası budur…1982 yılında başlayan “Kaliteli Hizmet” serüveni,2001 yılında Başol Perde ‘nin katılımıyla daha da heyecan verici oldu.25 yıllık deneyim ve bilgi birikimi,üretimin her safhasındaki kaybolmayan heyecan ve kalite tutkusu… Bize güç veren bunların ötesinde duyduğunuz güven…Uzak hedeflerin,yıllar sonra yakalandığını ve her zaman daha da ileriye gidildiğini, vizyonun ve kalite standartlarının kurumsal çerçevede birleştirildiğini,tüm bunların ötesinde güven ve kalite duygusunun herşeyden üstün tutulduğunu görmenin keyfini yaşamak.

Farklı bakış açısıyla…Farklı olmanın tadına varmak…

Başol Perde de sistem serüveni devam ediyor.

MİSYONUMUZ

Ev, ofis, kurumsal iş yerleri, dernek vb. kuruluşlara sunduğu ürünlerle 1982 yılından bu yana perde sektöründe BAŞOL PERDE saygın yeriyle  hizmet vermektedir.

HEDEFLERİMİZ

Perde sektöründeki sürekli gelişmelere uyum sağlamayı hedefleyen Başol Perde, sizlere en güncel ürünleri sunmak için sürekli kendini geliştirmkete ve güncellemektedir.

VİZYONUMUZ

E-Ticaretin günümüzdeki öneminin yadsınmaz bir gerçek olduğunun farkında olan firmamız sadece İstanbulda değil tüm Türkiyeye ürünlerini ulaşmak için ilerleyen dönemlerde de çalışmalarını sürdüreektir.

DEĞERLERİMİZ

Samimiyet ve güven içerisinde çözümler sunan ve ürünlerinin arkasında sürekli destek ağıyla duran firmamızın müşteri memnuniyetini hep ön planda tutmuştur.

Nasıl Çalışıyoruz ?

Dinliyoruz

Tasarlıyoruz

Üretiyoruz

Mutlu ediyoruz